catering na receptę

Opakowania termiczne

Dostawy posiłków realizowane są pomiędzy 2:00 a 8:00 (zależnie od możliwości logistycznych staramy się uwzględnić określone przez Państwa godziny w obrębie tego przedziału). Posiłki dostarczane są transportem chłodniczym i w momencie odbioru paczki ich temperatura powinna być wyraźnie niższa od otoczenia. Posiłki najlepiej odebrać jak najwcześniej i schować do lodówki (szczególnie jeżeli potem mają być dalej transportowane). Jeżeli odstęp czasowy pomiędzy dostawą a odbiorem jest zbyt duży sugerujemy wystawienie w miejscu dostawy lodówki turystycznej o pojemności 35l+ lub dedykowanego pojemnika termicznego.

Oferujemy możliwość dostarczenia razem z jedną z dostaw profesjonalnego pojemnika gastronomicznego CAMBRO Cam GoBox. Cena pojemnika wynosi 200zł. W celu zamówienia pojemnika prosimy o dyspozycję mailową w odpowiedzi na złożone zmówienie

Pojemnik jest wykonany w całości ze spienionego tworzywa EPP. To takie samo tworzywo jak to z którego są wykonane pojemniki na posiłki i znakomicie nadaje się do recyklingu (w przeciwności od styropianu używanego jako izolacja w lodówkach turystycznych wytwarzanego z tworzywa EPS).

Jeżeli w miejscu gdzie kurier zostawia przesyłki będzie wystawiony pojemnik termiczny lub lodówka kurier umieści tam paczkę z posiłkami.

Dane kontaktowe:

tel: 517 636 830
email: info@jarmuz.com.pl

Dane adresowe:

Jarmuż Catering
NIP: 626-209-61-45
BDO: 000509387