catering na receptę

Catering dietetyczny – dieta bezglutenowa, bezmleczna oraz uwzględniająca indywidualne nietolerancje pokarmowe

Dieta bezglutenowa, bezmleczna oraz uwzględniająca indywidualne nietolerancje pokarmowe – są dostępne jako zmodyfikowane warianty diet:

W naszej kuchni przestrzegamy zasad mających na celu eliminację ryzyka skażenia glutenem i innymi alergenami. Z założenia wszystkie nasze diety są nisko-glutenowe i używamy tylko ograniczonej palety produktów naturalnie zawierających gluten (tj. kasza bulgur czy kasza pęczak). Innymi słowy w naszej kuchni – to produkty zawierające gluten są traktowane, jako źródło potencjalnego skażenia, a nie na odwrót. Z definicji nie używamy mąki, pieczywa ani żadnych innych produktów stwarzających duże ryzyko skażenia posiłków alergenami.

Praca naszej kuchni jest wspomagana przez specjalistyczny system informatyczny, który automatycznie informuje przy każdym posiłku o składnikach, które należy wykluczyć ze względu na alergie czy też nietolerancje pokarmowe.

Od 2013 roku współpracujemy z Polskim Stowarzyszeniem Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej i jesteśmy uczestnikiem programu Menu bez glutenu.

logo menu bez glunetu jpg

Dane kontaktowe:

tel: 607 678 885
email: info@jarmuz.com.pl

Dane adresowe:

Jarmuż Catering
ul. Suwak 4
02-676 Warszawa
NIP: 626-209-61-45